25.03.2023, g. 20:45
Eliminacje Mistrzostw Europy (EURO 2024)
Hiszpania vs Norwegia
Do meczu pozostało:
0dn.8godz.6min.
11.33 X5.00 29.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Alves i Villa wrócą do treningów z grupą

Alves i Villa wrócą do treningów z grupą

Tito Vilanova, który dziś rano został powitany przez czternastu piłkarzy z pierwszej drużyny na rozpoczęcie presezonu 2012/13, poprowadzi jutro  dwa treningi, o godzinie 9:00 i 19:00. Odbędą się one na boisku numer 2 w Ciutat Esportiva Joan Gamper de Sant Joan Despí.


Najważniejszą informacją jest jednak fakt, że do treningów z grupą powróci dwóch kontuzjowanych piłkarzy: David Villa i Dani Alves.

 

Brazylijczyk, który złamał prawy obojczyk kilkanaście dni przed finałem Copa del Rey, będzie brał udział w sesji treningowej porannej razem z grupą i w ciągu kilku dni powinien otrzymać już zielone światło od lekarzy. Jeśli chodzi natomiast o reprezentanta Hiszpanii, który złamał lewą kość piszczelową w grudniu w półfinale Klubowych Mistrzostw Świata, będzie również brał udział w treningu z resztą kolegów, ale tylko podczas jednej z jego części, a następnie wykona kilka ćwiczeń na uboczu. Jest to ostatni etap jego planu powrotu do zdrowia.

 

Reszta kontuzjowanych


Andreu Fontàs jest jednym z tych piłkarzy, którzy mogą najszybciej otrzymać zielone światło od sztabu medycznego. Thiago Alcántara i Isaac Cuenca nie będą tak szybko do dyspozycji Tito Vilanovy. Ich powrót do treningów nastąpi dopiero za kilka tygodni.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

Kursy na mecze FC Barcelony

Elche - FC Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

02/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2012/07/alves-i-villa-wroca-do-treningow-z-grupa/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.