29.05.2024, g. 01:00
WNBA
Connecticut Sun blank vs blank Phoenix Mercury
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.7min.
14.60 X0.00 21.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Barça B kupiła Agostinho Cá i Edgara Ié

Barça B kupiła Agostinho Cá i Edgara Ié

Młodzi Portugalczycy przylecą do Barcelony w najbliższych godzinach, aby przejść testy medyczne przed podpisaniem umowy z katalońskim klubem.

 

FC Barcelona osiągnęła porozumienie ze Sportingiem Lizbona na zakup dwóch piłkarzy Agostinho Cá i Edgara Ié. Obaj udadzą się do stolicy Katalonii, by przed podpisaniem umowy z Barceloną B przejść serię testów medycznych.

 

Agostinho Cá

 

Urodził się w Gwinei Bissau (w 1993roku), jednak po kilku latach został naturalizowanym Portugalczykiem za sprawą gry w Oeiras. Później przeniósł się do Sportingu Lizbona, gdzie szybko piął się po młodzieżowych szczeblach klubu. Pomocnik cechuje się wspaniałymi umiejętnościami technicznymi i wizją gry. Latem tego roku został powołany do kadry Portugalii na Mistrzostwa Europy U-19, gdzie w fazie grupowej spotkał się z graczami Barcelony B Grimaldo i Deulofeu.

 

Edgar Ié

 

Portugalczyk urodzony w 1994 roku wyróżnia się wszechstronnością, ponieważ może grać po prawej stronie jak i na środku obrony. Edgar Ié przyszedł do Sportingu Lizbona w sezonie 2008/2009 z Oeiras, a następnie stał się jednym z wyróżniających się zawodników tego klubu. Ricardo Sá Pinto obecny trener pierwszego zespołu stwierdził, że Edgar Ié dojrzał grając na pozycji środkowego obrońcy. Piłkarz nie wziął udziału w Mistrzostwach Europy U-19 z powodu złamanej kości śródstopia w lewej nodze.

 

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2012/07/barca-b-kupila-agostinho-ca-i-edgara-ie/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.