Barça pracuje nad przyszłością kilku zawodników

Barça pracuje nad przyszłością kilku zawodników

Na stole w biurze Andoniego Zubizarrety leży kilka ważnych przypadków odnowienia kontraktów piłkarzy FC Barcelony. Niektórzy mają podwyższony priorytet, a wśród takich znajduje się Marc Muniesa, czyli piłkarz, który jest na celowniku trenera Ajaxu, Frank de Boera.


Pierwszym krokiem, zważywszy, że zawodnik ma tylko roczną umowę, jest zamknięcie odnowienia kontraktu i sformalizowania transferu lub wypożycznia do najlepszego, najstarszego i najbardziej prestiżowego zespołu ligi holenderskiej, czyli Ajaxu Amsterdam. Wydaje się to być nieuchronny ruch.

 

Tymczasem Adriano może również rozpocząć negocjacje w celu wzmocnienia swojej przyszłości w klubie. Wczoraj rano, jego agent, Paulo Alfonso, był w Ciutat Esportiva.

 

Brazylijczyk ma umowę do 2014 roku, ale zarówno klub, jak i piłkarz, chcą przedłużenia kontraktu. Adriano stał się bardzo ważnym zawodnkiem dla Tito Vilanovy na przyszły sezon. Klub zapewnia także, że nowy kontrakt otrzyma Javier Mascherano.

 

Kolejną osobą do odnowienia kontraktu jest kapitan, Carles Puyol. Umowa obrońcy obowiązuje do 2013 roku, ale w tym przypadku wydaje się nie być żadnych problemów z kwestiami natury poza sportowej.

 

Źródło: MundoDeportivo.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB