24.07.2022, g. 01:00
Mecz towarzyski
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
21dn.9godz.8min.
12.45 X3.25 22.85 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Cuenca: Tito Vilanova liczy na mnie

Cuenca: Tito Vilanova liczy na mnie

Skrzydłowy FC Barcelony, Isaac Cuenca, odwiedził obóz Nike w Andorze, gdzie powiedział, że ma nadzieję na szybki powrót do zdrowia po jego kontuzji kolana.


W ceremonii zamknięcia obozu Nike w Andorze uczestniczył Isaac Cuenca, który odpowiadał na pytania podczas sesji z dziećmi, a także do wypowiedział się dla mediów. Mówił o swoim smutku po odejściu Pepa Guardioli i spojrzał przed siebie na nowe czasy pod wodzą Tito Vilanovy.Każdy trener jest inny. Wszyscy chcą pewnego rodzaju piłkarza, ale Tito powiedział, że liczy na mnie, więc jestem szczęśliwy, stwierdził Isaac.

Koncentruje się na powrocie do zdrowia

Isaac przez całyc czas porusza się jeszcze o kulach, ale już nie może doczekać się nowego sezonu. Najważniejszą rzeczą jest to, że z moim kolanem jest lepiej. Mam nadzieję, że będę zdrowy jak najszybciej i będę w stanie pomóc zespołowi, grając bardzo dobrze w spotkaniach”, powiedział. Cuenca jest jednym z czternastu członków pierwszej drużyny, którzy w poniedziałek, 16 lipca, zameldują się w Ciutat Esportiva Joan Gamper na testach medycznych.

 

Na koniec miał wiele słów otuchy dla młodych zawodników, którzy w przyszłości chcą być tacy, jak on.Trzeba zachować chęć do gry w piłkę nożną, aby być szczęśliwym i ciężko pracować, jeśli chcecie być profesjonalistami”, zasugerował. Cuenca zamknął w ten sposób trzynasty obóz organizowany przez Nike.

 

Źródło: FCBarcelona.cat

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Rayo Vallecano

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

14/08/2022 / 18:00

FC Barcelona - Rayo Vallecano

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

14/08/2022 / 18:00

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.