Deulofeu: Nie jesteśmy drużyną, jesteśmy rodziną

Deulofeu: Nie jesteśmy drużyną, jesteśmy rodziną

Młody zawodnik FC Barcelony B, który był głównym bohaterem półfinałowego spotkania z Francją w Mistrzostwach Europy U19, Gerard Deulofeu, udzielił krótkiego wywiadu dla UEFA.


Gerard Deulofeu strzelił w półfinale dwa z trzech goli dla reprezentacji Hiszpanii oraz pewnie wykonał rzut karny, który dał La Roja awans do finału Mistrzostw Europy do lat 19. Po spotkaniu, młody zawodnik wypowiedział się dla UEFA i zauważył, że „nie jesteśmy drużyną, jesteśmy rodziną”.

 

Ponadto, zawodnik katalońskiego klubu przyznał, że miał swój wkład w zwycięstwo, ale podkreślił, że nawjażniejsza jest praca zespołowa: „Miałem to szczęście zdobyć dwa gole i strzelić decydującego karnego, ale wszyscy jesteśmy zachwyceni, że dotarliśmy do finału. Jestem tylko jednym z tego zespołu. Jesteśmy tak blisko siebie, że wszyscy jesteśmy liderami poza boiskiem”.

 

Ostatnim przeciwnikiem Hiszpanii, przed kolejnym triumfem w Europie, jest Grecja. Dla Deulofeu jest jasne: „Grecja ma wspaniałą drużynę. W pierwszym meczu z nimi, zaczęliśmy od dwóch bramek, ale po przerwie Grecja znacznie się poprawiła. To jest finał i chociaż każdy mecz jest inny, mam nadzieję, że możemy uzyskać taki wynik, jak ostatnim razem”.

 

Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB