Messi odpowiadał siedem razy na jedno pytanie

Messi odpowiadał siedem razy na jedno pytanie

Pojawienie się Lionela Messiego na konferencji prasowej jest rzeczą mającą miejsce bardzo rzadko. Jest to niemalże najważniejsze wydarzenie dla barcelońskiej prasy. Argentyńczyk nie jest stałym bywalcem sal prasowych w Ciutat Esportiva Joan Gamper. Jednakże dziś miało nastąpić to wielkie, dla mediów, wydarzenie.


Oczekiwano, że Lionel Messi pojawi się w sali prasowej o godzinie 11:30, aby porozmawiać z dziennikarzami. Jednakże Argentyńczyk zaskoczył wszystkich i na konferencji pojawił się o 10:37. Zaskoczonie mediów było ogromne.

 

Dziennikarze, którzy byli w pobliżu Ciutat Esportiva Joan Gamper tłumnie udali się na konferencję, aby zdążyć jeszcze zadać pytanie napastnikowi FC Barcelony.

 

Z tego też powodu, Messi musiał odpowiadać na te same pytania po kilka razy. Żaden z nich nie mógł usłyszeć odpowiedzi na konkretne pytanie, które zostało zadane przed ich przybyciem. Leo jednak był spokojny i uśmiechnięty. Za każdym razem powtarzał odpowiedź, więc reporterzy nie mogli czuć się zawiedzeni.

 

Wydaje się, że może to być jedna z najlepszych anegdot sezonu 2012/13, który dopiero się zaczął. Wreszcie konferencja Lionela Messiego zostanie zapamiętana przez wielu.

 

Źródło: Sport.es

 

 


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB