Doktor Pruna o innych kontuzjowanych

Doktor Pruna o innych kontuzjowanych

Zaraz po operacji Marca Muniesy, na konferencji prasowej pojawiła się dwójka lekarzy FC Barcelony, Ricard Pruna i Ramón Cugat. Wypowiedzieli się oni także na temat reszty kontuzjowanych piłkarzy katalońskiego klubu.


Wiadomo już, że Marc Muniesa będzie musiał pauzować od 6 do 8 miesiący po operacji więzadła krzyżowego przedniego w prawym kolanie. Okazało się, że zawodnik doznał także urazu łąkotki przyśrodkowej. Dobrą wiadomością jest fakt, że David Villa wkrótce będzie do dyspozycji Tito Vilanovy. Napastnik otrzymał już zielone światło, ale na razie należy ostrożnie wdrażać go w rytm meczowy.

 

Na temat Andreu Fontàsa, doktor Pruna ma nadzieję, że „zawodnik otrzyma absolutorium medyczne około 7 sierpnia i będzie mógł pojechać z drużyną do Göteborga oraz Bukaresztu”. Wszystko będzie zależeć od rezonansu, który zostanie przeprowadzony w przyszłym tygodniu.

 

Na końcu doktor Pruna wyjaśnił, że Thiago Alcántara również wkrótce może liczyć na „zielone światło” od sztabu medycznego. Natomiast rehabilitacja Isaaca Cuenki posuwa się do przodu.

 

Źródło: MundoDeportivo.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB