04.10.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Porto vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.21godz.58min.
14.00 X3.75 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Estiarte o przyszłości Guardioli

Estiarte o przyszłości Guardioli

Były dyrektor do spraw zagranicznych uważa, że Guardiola powróci w przyszłym sezonie do trenowania. Hiszpan nie powiedział jednak, czy Pep zostanie szkoleniowcem w klubie, czy też w reprezentacji.

Były członek zarządu FC Barcelony przepowiedział bardzo szybki powrót swojego najlepszego przyjaciela na ławkę trenerską. „To stanie się w przyszłym roku. On nie wytrzyma tak długo bez piłki nożnej. W grudniu coś zacznie się dziać. Jednak Guardiola sam wykluczył, że w tym sezonie będzie trenował jakąkolwiek inną drużynę”.

Manel wypowiedział się także na temat przyszłości klubu, po tym, jak stery w pierwszej drużynie objął Tito Vilanova, który zdaniem Estiarte jest „bardziej rozważny, niż Pep, ale obaj zgadzali się w wielu sytuacjach i współpracowali przez długi czas. Jego Barça to symbol ciągłości, nie ujrzymy zbyt wielu zmian”.

Były reprezentant Hiszpanii w piłce wodnej nie chciał także wykluczyć żadnej możliwości, jeśli chodzi o przyszłą drużynę Guardioli. Zdaniem Manela jego przyjaciel może trenować zarówno klub, jak i reprezentację narodową. „To nie ma znaczenia”, zakończył.

 

Źródło: Sport.es

mainXX:/2012/07/estiarte-o-przyszlosci-guardioli/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.