01.12.2022, g. 20:00
Mistrzostwa Świata Katar 2022
Japonia vs Hiszpania
Do meczu pozostało:
0dn.12godz.18min.
18.50 X4.50 21.40 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Gaspart przeciwko amnestii dla Mourinho

Gaspart przeciwko amnestii dla Mourinho

Były prezydent FC Barcelony Joan Gaspart jest przeciwko amnestii zastosowanej przez Villara na Jose Mourinho. Jak sam twierdzi, trener Realu Madryt „zareagował odpowiednio na atak jego osoby” i w tym przypadku jest „przeciwny amnestii dla niego”.

 

Gasprart w jednym z  wywiadów powiedział: „Jestem zwolennikiem amnestii, bo prezydent (Villar) robił to już wiele razy i ma do tego pełne prawo, ale jestem przeciwko aktom agresji, których mogą dopuszczać się sędziowie czy trenerzy i to nie wchodzi w tę amnestię. Jeśli trener pobije się z trenerem to żaden z nich nie powinien zostać objęty amnestią”, mówił wiceprezes Królewskiej Hiszpańskiej Federacji Piłkarskiej ds. spraw międzynarodowych.

 

„Rosell wyraził swoje oburzenie, które de facto jest słuszne. Podzielam jego zdanie, bo agresji nie powinno się lekceważyć”, powiedział Gasprt o oświadczeniu obecnego prezydenta FC Barcelony.

 

Gaspart powiedział też, że wszyscy w katalońskim klubie w pełni ufają Tito Vilanovie: „Nie powiedziałbym, że w Barça będzie teraz grała inaczej, to nie będzie nowy projekt. Tito doskonale zna filozofię klubu i wierzymy, że osiągnie on z nią sukces w kraju jak i w Europie”, po czym dodał, że „Guardiola jest wybitnym trenerem, stworzył znakomitą drużynę, wypromował wyśmienitych piłkarzy, o których wszyscy marzą i chcieliby mieć choć jednego z nich w swoim zespole”.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Espanyol Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

31/12/2022 / 20:00

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

Newsletter

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.