14.06.2024, g. 01:00
WNBA
Indiana Fever blank vs blank Atlanta Dream
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.51min.
12.37 X0.00 21.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Iniesta zaprzeczył, że oddał premię

Iniesta zaprzeczył, że oddał premię

Andrés Iniesta zaprzeczył, że FC Barcelona odda premię za zdobycie Mistrzostwa Europy na ofiary pożarów w Walencji – taka informacja pojawiła się na portalach społecznościowych.


Po przyjeździe do Barcelony, Iniesta był zaskoczony tym wszystkim.Nie, nie prawda. Nie wiem skąd się wzięło”, powiedział. Zapytany przez dziennikarzy, Iniesta stwierdził, że nic nie mówił o możliwości oddania 300 000 euro premii.Każdy może robić z pieniędzmi to co uzna za stosowne, powiedział pomocnik, który stał się bohaterem „trendy tematu” na Twitterze. Okazuje się, że informacje okazały się fałszywe.

Pomimo zostania najlepszym zawodnikiem w ostatnich Mistrzostwach Europy, Iniesta nie myśli o możliwości otrzymania Złotej Piłki. Nawet o tym nie myślę. Turniej był szczęśliwy i ludzie muszą teraz sami to ocenić. Jeśli docenią moją pracę i wysiłek, będę szczęśliwy”, powiedział.

Iniesta wyjaśnił, że miał dobre przeczucia przed rozpoczęciem Euro i zostały one potwierdzone podczas spotkań:To wszystko potoczyło się rewelacyjnie, wspaniale„.

Pomocnik FC Barcelony szykuje się do zamknięcia ostatnich przygotowań do jego ślubu z Anną Ortiz, matką jego córki Valerii. Wesele jest zaplanowane na 7 lipca w Castell de Tamarit (Tarragona).

 

Źródło: Sport.es

mainXX:/2012/07/iniesta-zaprzeczyl-ze-oddal-premie/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.