Kluczowe dwa tygodnie dla Afellaya

Kluczowe dwa tygodnie dla Afellaya

Młody piłkarz FC Barcelony jest tego lata bardzo rozchwytywany. Ibrahim Afellay, bo o nim mowa znalazł się na liście życzeń kilku europejskich zespołów. Najbliższe dwa tygodnie zdecydują, czy piłkarz pozostanie na Camp Nou, czy też w przyszłym sezonie zagra w innym klubie.

 

Aresnal, Lille i Inter, te kluby bardzo chętnie widziałyby Ibiego w swoim zespole. Wymieniony kluby, były skłonne zapłacić Barcelonie za młodego piłkarza 8 milionów euro.

 

Niedawno swoje zainteresowanie, młodym piłkarzem FC Barcelony wyraziło Schalkę i Borussia Dortmund. Informacja ta została potwierdzona w niemieckich mediach.

 

Sam piłkarz podkreśla, że chce został w klubie i pokazać się z jak najlepszej strony. Celem piłkarza jest walka o miejsce w podstawowym składzie Dumy Katalonii.

 

Następne dwa tygodnie będą kluczowe dla Afellaya. Na początku sierpnia, Tito Vilanova ma podjąć ostateczną decyzję. Nowy trener Blaugrany czeka na mecze, które odbędą się w presezonie. Vilanova chce przyjrzeć się, jak zaprezentuje się na nich Ibrahim Afellay.

 

Źródło: Marca.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB