31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
17dn.16godz.6min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Koscielny nie dla Barcelony

Koscielny nie dla Barcelony

„Być może Barcelona rozmawiała z moim agentem, ale ja chciałbym zostać w Arsenalu”, powiedział Francuz.

 

Obrońca Arsenalu Londyn wyraził się jasno, że nic nie wie na temat zainteresowania ze strony katalońskiego klubu. Piłkarz dodał również, iż jego celem było podpisanie nowej umowy z Kanonierami.

 

FC Barcelona szuka środkowego obrońcy także poza Hiszpanią. Tym razem głośniej zrobiło się o powiązaniach Dumy Katalonii z Laurentem Koscielnym, który zanotował imponujący sezon pod skrzydłami Arsene Wengera. 26-latek podpisał nową umowę wiążącą go z Arsenalem do 2017 roku, co prawdopodobnie zamknie wszelkie plotki na temat ewentualnego transferu.

 

„Moim pomysłem na przyszłość było podpisanie nowej umowy z Arsenalem”, powiedział Koscielny w wywiadzie dla francuskiej stacji radiowej RMC. „Osobiście Barcelona się ze mną nie kontaktowała. Być może rozmawiali z moim agentem. Ale on nic mi o tym nie wspominał. Chciałem zostać tutaj, aby dalej rozwijać się w tym klubie”, dodał Francuz.

 

Podpisanie nowego kontraktu przez Koscielnego bez wątpienia da impuls Wengerowi, że może na niego liczyć. Boss Arsenalu musi jeszcze porozmawiać na temat przyszłości z Robinem van Persie, który nie ukrywa swoich aspiracji do opuszczenia stolicy Anglii.

 

Źródło: Insidefutbol.com

mainXX:/2012/07/koscielny-nie-dla-barcelony/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.