31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
18dn.2godz.39min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Maxi López: Powrót do Barcelony będzie fantastyczny

Maxi López: Powrót do Barcelony będzie fantastyczny

Były zawodnik FC Barcelony, Maxi López, będzie miał okazję powrócić do stolicy Katalonii, ponieważ zagra przeciwko swojej byłej drużynie w Pucharze Gampera reprezentując Sampdorię.


Maxi López zagra ze swoim nowym zespołem, Sampdorią, w Pucharze Gampera przeciwko FC Barcelonie. Spotkanie odbędzie się 20 sierpnia.

 

Były napastnik FC Barcelony przyznał, że „powrót do Barcelony, aby zagrać w Pucharze Gampera, będzie fantastycznym doświadczeniem”. Ponadto, Argentyńczyk powiedział, że „nie widzę lepszej pory” na to spotkanie, kiedy Włosi spotkają się z zespołem Tito Vilanovy.

 

Podczas swojej prezentacji w Sampdorii, Maxi López powtarzał wiele razy, że jest wdzięczny klubowi za zaufanie: „Chcę podziękować prezydentowi i klubowi za to, że daliście mi wielkie zaufanie. Jestem bardzo szczęśliwy. Mam ogromną chęć do gry, chcę dać z siebie wszystko i pokazać się. Zrobię wszystko, aby ludzie byli szczęśliwi”.

 

„Mam nadzieję, że dam radość kibicom Sampdorii. Chcę odpowiadać na swoją popularność wieloma bramkami. Życzę najlepszego naszym fanom”. dodał.

 

Źródło: Sport.es

mainXX:/2012/07/maxi-lopez-powrot-do-barcelony-bedzie-fantastyczny/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.