04.06.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Celta Vigo vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
5dn.13godz.32min.
11.50 X3.00 21.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Neymar: Uwielbiam Iniestę, to rewelacyjny piłkarz

Neymar: Uwielbiam Iniestę, to rewelacyjny piłkarz

Brazylijska gwiazda piłki nożnej, Neymar, chwalił w wywiadzie dla FIFA piłkarza FC Barcelony, który został wybrany MVP Mistrzostw Europy, a także wypowiedział się na temat swojej przyszłości.


Napastnik Santosu, Neymar, stał się jednym z najbardziej uznanych i zdolnych piłkarzy na świecie. Wydaje się, że ciężko jest się przyzwyczaić do myśli, że ma on zaledwie 20 lat i w bardzo młodym wieku wdarł się do czołówki, zostając gwiazdą swojego klubu i reprezentacji Brazylii.

 

Przed „Canarinha”, który tworzy część brazylijskiej drużyny olimpijskiej na Igrzyska w Londynie, również stoi inne ogromne wyzwanie. Neymar stał się wielką nadzieją swojej drużyny na Mistrzostw Świata 2014, których gospodarzem jest właśnie Brazylia.

 

Napastnik został zapytany o zawodnika, który wywarł na nim największe wrażenie podczas Mistrzostw Europy w Polsce i na Ukrainie. „Uwielbiam Iniestę, ponieważ uważam go za rewelacyjnego piłkarza”, stwierdził. Tak więc, Neymar poparł UEFĘ, która mianowała nowożeńca FC Barcelony, jako piłkarza turnieju.

 

Na temat reprezentacji Hiszpanii, która jest inspirowana przez filozofię FC Barcelony, brazylijski napastnik powiedział, żeTo jest piłka nożna na wysokim poziomie technicznym. Hiszpanie rezygnuje z emocji. Nie ulega wątpliwości, że są lepszym zespołem„.

 

Na końcu został zapytany o swoją przyszłość, ale nie chciał rozmawiać na ten temat. „Istnieją pewne różnice, ponieważ jest to europejski styl gry. Ale my dostosowujemy się do tego i uczymy się, bo chcemy go wdrożyć również tutaj”, zakończył.

 

Źródło: Sport.es

mainXX:/2012/07/neymar-uwielbiam-inieste-to-rewelacyjny-pilkarz/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.