18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
53dn.1godz.19min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Neymar zaskoczy?

Neymar zaskoczy?

To może być, bez wątpienia transfer lata, jeśli młody brazylijski napastnik Santosu, Neymar, w końcu przejdzie do FC Barcelony.

 

Po wczorajszej wypowiedzi wiceprezydenta Barcelony Josepa Mari Bartomeu, na uroczystości z marokańskimi członkami klubu kibica, które odbyło się w Tangerze, podpisanie przez Neymara kontraktu z katalońskim klubem może być bliżej niż kiedykolwiek wcześniej.

 

Bartomeu, pytany podczas ceremonii o Brazylijskiego napastnika powiedział: „Wszyscy chcemy, aby Neymar dołączył do nas po Olimpiadzie”.

 

Choć należy pamiętać, że Neymar jest zawodnikiem Santosu i ma podpisany kontrakt z brazylijskim zespołem, wiceprezydent FC Barcelony powiedział, że: „na pewno w przyszłości Neymar przejdzie do Europy, a kiedy ten czas nadejdzie będziemy szukać sposobu, aby przeszedł do Barcelony”.

 

To otworzyło nowy okres spekulacji, przez co najwyżej kilka tygodni zanim Olimpiada się skończy. Podpisanie umowy z Neymarem wyjaśniłoby, dlaczego klub nie przeprowadził żadnego transferu poza katalońskim obrońcą Jordim Albą.

 

Każdy wie, że Neymar jest bardzo szybkim napastnikiem i gra w stylu FC Barcelony. Więc pozostaję czekać. Na razie debata jest otwarta…

 

Źródło: Sport.es

 

 

 

mainXX:/2012/07/neymar-zaskoczy/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.