04.06.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Celta Vigo vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
0dn.0godz.40min.
12.55 X3.80 22.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pedro: Ten rok był trudny

Pedro: Ten rok był trudny

Skrzydłowy FC Barcelony, Pedro Rodríguez, był „ogromnie zadowolony” z sukcesu na Euro w Polsce i na Ukrainie po „trudnym” roku dla niego.


W wywiadzie dla Canarias Radio La Autonómica, piłkarz z Teneryfy wyjaśnił, że „tytuł, którego nie miałem, ma dla mnie wielkie znaczenie”, szczególnie po trudnym roku. „Ten rok był nierówny i trudny dla mnie, więc jestem bardzo szczęśliwy z tego, jak to wyszło. Miałem bardzo dobrą formę na Euro i trener postanowił wykorzystać mnie w ostatnich meczach”, dodał.

 

Piłkarz FC Barcelony ma bardzo dobre samopoczucie po finale Mistrzostw Europy w Kijowie oraz świętowaniu w Madrycie. Również z powodu wykonania dobrej pracy w „historycznej” reprezentacji. „Mamy pokolenie zawodników, które jest bardzo ważne, które zrobiło coś wielkiego, coś co będziemy pamiętać bardzo, bardzo długo i będzie się to cenić jeszcze bardziej na przestrzeni lat”, stwierdził Pedro.

 

Żałuje odejścia Guardioli


Zapytany o nadchodzący sezon, piłkarz uznał, że odejście Pepa Guardioli „jest ciosem dla nas wszystkich, ale myślę, że klub odniósł sukces wybierając Tito Vilanovę, co jest bardzo dobre dla koncepcji technicznej piłki nożnej i charakteru drużyny. Zobaczmy, co się stanie i czy możemy robić te wszystkie rzeczy, równie dobrze”.

 

Źródło: Sport.es

mainXX:/2012/07/pedro-ten-rok-byl-trudny/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.