31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
18dn.0godz.55min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Sergi Roberto – jedyny z rezerw w pierwszej drużynie

Sergi Roberto – jedyny z rezerw w pierwszej drużynie

Sergi Roberto, który przekonał do siebie Vilanovę, będzie nadal współpracował z pierwszą drużyną w ciągu następnych kilku dniu. Jest to jedyny zawodnik z rezerw, którego będzie miał w swojej kadrze Tito, reszta wróciła do pracy w rezerwach.


Pomocnik z Reus zagrał drugą połowę w spotkaniu z HSV, a następnie całe spotkanie z Raja Athletic Club. Zaprezentował się bardzo dobrze, więc trener FC Barcelony, Tito Vilanova, chce go mieć przez najbliższy czas w swojej drużynie. Zwłaszcza, że nadal kontuzjowany jest Thiago.

 

Po powrocie Mistrzów Europy do szatni pierwszej drużyny, zawodnicy Barçy B, któzy do tej pory trenowali pod okiem Tito, wrócili do pracy z Eusebio Sacristánem. Wyjątkiem jest jedynie Sergi Roberto oraz bramkarz, Oier Olazábal, który wydaje się stawać trzecim portero w pierwszej drużynie.

 

Tak więc, Sergi Roberto pojedzie w sobotę wraz z kolegami do Paryża, gdzie FC Barcelona zagra w trzecim spotkaniu towarzyskim z PSG, w którym gra między innymi Ibrahimović oraz Maxwell. Natomiast rezerwy w tym czasie spotkają się z Logroñés.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

mainXX:/2012/07/sergi-roberto-jedyny-z-rezerw-w-pierwszej-druzynie/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.