04.06.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Celta Vigo vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
0dn.11godz.48min.
12.55 X3.80 22.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Sporting Lizbona zainteresowany Jonathanem

Sporting Lizbona zainteresowany Jonathanem

Istnieje możliwość, że meksykański pomocnik przyszły sezon spędzi na wypożyczeniu w Portugalii. Wydaje się, że wobec dużej konkurencji w środku pola Dumy Katalonii, przeprowadzka do Lizbony byłaby dla Dos Santosa odpowiednim rozwiązaniem.

 

Reprezentant Meksyku w sezonie 2011/2012 kilka okazji, aby zaprezentować swoje umiejętności w spotkaniach pierwszego zespołu, ale nie udało mu się osiągnąć tego, co powiodło się w przypadku Cuenki oraz Tello. Isaac został zawodnikiem drużyny Guaridoli, a Cristian do końca sezonu był częścią kadry pierwszego zespołu.

 

Faktem, który może pomóc Jonathanowi w przypadku pozostania w Barçy, jest przyszłość Keity. Całkiem prawdopodobne wydaje się, że Malijczyk opuści szeregi katalońskiego klubu, a w przyszłym sezonie zobaczymy go w Chinach. Tym samym Tito Vilanova zyskałby młodego piłkarza, który może grać na każdej pozycji w pomocy oraz na prawym skrzydle.

 

Gracz chce zostać w FC Barcelonie, jednak wie, że jego rola w zespole będzie mocno ograniczona. Transfer dałby Dos Santosowi więcej możliwość do pokazania swoich nieprzeciętnych umiejętności.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

mainXX:/2012/07/sporting-lizbona-zainteresowany-jonathanem/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.