16.04.2024, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Barcelona vs PSG
Do meczu pozostało:
0dn.19godz.55min.
12.20 X3.80 22.90 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Taşçı: Wiem o zainteresowaniu ze strony Barçy

Taşçı: Wiem o zainteresowaniu ze strony Barçy

Pod naciskiem niemieckich mediów Serdar Taşçı wyjawił prasie swoją opinię na temat rzekomego zainteresowania nim FC Barcelony.

 

Niemiec z tureckimi korzeniami powiedział, że jest teraz „skupiony na Stuttgarcie”, chociaż w wywiadzie dla Stuttgart Nachrichten przyznał o tym, że „wiem od pośrednika, że Barcelona się mną interesuje”.

 

Obrońca podkreśla jednak, że „nie było żadnego oficjalnego kontaktu. Dla mnie oczywiste jest, że jeśli Barça szuka wzmocnienia, to ma wielu kandydatów. Dlatego myślę tylko o Stuttgarcie”, z którym związany jest obecnie do 2014 roku.

 

Jak dowiedział się Mundo Deportivo, Barcelona interesuje się 25-letnim obrońcą ze względu na jego nienaganną grę w powietrzu, umiejętność wyprowadzania piłki z obrony do ataku oraz szybkość podejmowania decyzji.

 

Kiedy niedawno powrócił do składu swojego zespołu na presezon po urazie kolana, skomentował, że jest „zachwycony” z bycia w orbicie zainteresowań Barcelony i podekscytowany możliwymi negocjacjami między oboma klubami. Jednak Taşçı podkreśla także, że obecnie „jestem związany ze Stuttgartem”.

 

Taşçı, który przestał współpracować ze swoim agentem, Ulim Ferberem, także reprezentujacym Alaksandra Hleba, jest wyceniany na 11 milionów euro. Oprócz niego, Barcelona zaintersowana jest jeszcze innymi graczami występującymi na codzień w Bundeslidze: Hummelsem i Suboticiem (obaj z Dortmundu). Ponadto, w orbicie zainteresowań Dumy Katalonii znajuje sie Vermaelen z Arsenalu Londyn.

 

Źródło: Mundo Deportivo

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - PSG

Liga Mistrzów

16/04/2024 / 21:00

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2012/07/tasc-wiem-o-zainteresowaniu-ze-strony-barcy/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.