18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
57dn.12godz.46min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Tasci: Słyszałem, że jestem kandydatem dla Barçy

Tasci: Słyszałem, że jestem kandydatem dla Barçy

Środkowy obrońca VfB Stuttgart – Sedar Tasci ma podpisaną umowę z niemieckim klubem do 2014 roku. Jednak krążą plotki, że jest on jednym z obrońców na liście zakupów FC Barcelony.

 

Chociaż zawodnik jest związany z niemieckim klubem do 2014 roku za pomocą klauzuli wynoszącej około 10 milionów euro, może go opuścić wcześniej. Przez ostatnich 13 lat spędzonych w VfB Stuttgart wspinał się po szczeblach kariery, aż dotarł na sam szczyt i teraz gra w pierwszym zespole. Transfer do FC Barcelony byłby kolejnym krokiem. „Słyszałem, że jestem kandydatem dla Barçy. Jeżeli oferta pochodzi z FC Barcelony, musisz się zebrać i zacząć mówić”, powiedział 25-latek. 

 

„Jednak nie otrzymałem żadnej oferty, więc skupiam się na rozpoczęciu sezonu w VfB”, kontynuował Tasci. „Stawiam, że w poniedziałek całkiem normalnie pojawię się na treningu”. Plotki są podsycane nie tylko przez media powiedział kapitan Stuttgartu. Niemniej jednak zastrzega sobie „Nie było żadnego kontaktu, więc nie chcę mówić niczego wielkiego”.

 

Źródło: Goal.com

 

 

 Kursy na mecze FC Barcelony

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2012/07/tasci-slyszalem-ze-jestem-kandydatem-dla-barcy/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.