Thiago: Jordi Alba jest szybki i bardzo dobry

Thiago: Jordi Alba jest szybki i bardzo dobry

Pomocnik jest podekscytowany najnowszym transferem Barçy, który musi jeszcze podpisać kontrakt i przejść badania lekarskie: „On zawsze był Culé, piłkarzem stąd, on już wie, jak gramy”.


Thiago Alcántara jest zadowolony, że FC Barcelona zakontraktowała Jordiego Albę, który wciąż musi przejść badania lekarskie i podpisać swój pierwszy kontrakt z klubem.Lubię ten transfer. On zawsze był Culé, zawsze był piłkarzem stąd, on już wie, jak gramy, powiedział pomocnik, który zauważył, że poznał lewego obrońcę w czasie zgrupowania hiszpańskiej drużyny narodowej. Jest szybki i gra bardzo dobrze”, dodał.

 

„Jeśli będziemy utrzymywać naszą filozofię, będziemy kontynuować zwycięstwa”

Thiago, który zatrzymał się w kampusie Nike w Andorze w poniedziałek, wypowiedział się także na temat bieżących wydarzeń w klubie.Wszyscy chcemy, żeby wykonać dobrą robotę i doprowadzić nas do dobrych wyników”, powiedział na temat nowo mianowanego trenera FC Barcelony, Tito Vilanovy.Jeśli będziemy utrzymywać naszą filozofię i jeśli mamy zaufanie do niego, będziemy kontynuować zwycięstwa”, dodał.

 

Pozostałe wyzwania

Pomocnik, który odpowiadał na pytania stawiane przez dzieci uczestniczące w kampusie Nike, powiedział, że ma kilka celów osobistych na nadchodzący sezon: „Moim celem na ten sezon jest grać więcej spotkań niż w ubiegłym roku, lubię grać z moimi kolegami z drużyny i zdobywać tytuły”.

 

Źródło: FCBarcelona.cat


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB