24.07.2022, g. 01:00
Mecz towarzyski
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
25dn.19godz.18min.
12.45 X3.25 22.85 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Tydzień na przygotowanie się do meczu z PSG

Tydzień na przygotowanie się do meczu z PSG

Tito Vilanova będzie miał prawie tydzień współpracy z prawie wszystkimi dostępnymi zawodnikami pierwszej drużyny. Nadal brakuje Jordiego Alby i Martín Montoyi.


Powrót do treningów po spotkaniu w Tangerze z siódemką Mistrzów Europy, pozwoli sztabowi technicznemu na tydzień przygotowań do spotkania z PSG, które już w sobotę o 20:00 na Parc des Princes. Siedem dni bez spotkania jest rzedkim zjawiskiem w trakcie presezonu i Tito VIlanova może tan fakt wykorzystać do intensywnych treningów.

 

Tydzień wspólnych treningów


Po zawieszeniu spotkania o Superpuchar Katalonii, które miało odbyć się we wtorek, trener powiedział: „Rozumiem, że nie każdy może być szczęśliwy. Szkoda, że nie wszyscy są w stanie nas zrozumieć, bo mamy tylko tydzień, kiedy możemy trenować razem. Potem czekają nas kolejne dwa spotkania wyjazdowe i mecz reprezentacji. Przekazałem moje obawy w tym zakresie do zarządu i klub postanowił, że zagra Barça B. Myślę, że data była najgorsza, jaka mogła być”.

 

Drużyna będzie trenowała codziennie aż do dnia spotkania z PSG. We wtorek i czwartek odbędzie się podwójna sesja treningowa (9:00 i 19:00). Jedynymi zawodnikami, których będzie brakowało w Ciudad Deportiva Joan Gamper, są Jordi Alba i Martín Montoya, którzy jeszcze przebywają w Londynie na Igrzyskach Olimpijskich.

 

Źródło: FCBarcelona.cat

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Rayo Vallecano

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

14/08/2022 / 18:00

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.