01.01.1970, g. 00:00
vs
Do meczu pozostało:
-19138dn.-3godz.-44min.
1 X 2 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wampiry ominęły Tello na zgrupowaniu

Wampiry ominęły Tello na zgrupowaniu

Niespodziewana kontrola antydopingowa obudziła piłkarzy, którzy przygotowują się pod okiem Luisa Milli do Igrzysk Olimpijskich w Londynie.


Dzień dobry! Jak miło, że można wstać o 6:20 do badań antydopingowych! Tak bez ostrzeżenia, bez znieczulenia, włosy jak szalone…”, napisał Iker Muniain na swoim koncie na Twitterze. Niespodziewana komisja antydopingowa odbyła się o świcie i przeszło ją 21 z 22 piłkarzy, którzy przebywają na zgrupowaniu w Ciudad del Fútbol de Las Rozas, aby przygotować się do Igrzysk Olimpijskich w Londynie.

 

„Wampiry” obudzili wszystki prócz jednego piłkarza – skrzydłowego FC Barcelony, Cristiana Tello. Jaki jest tego powód? Piłkarz katalońskiego klubu już wcześniej przeszedł taką kontrolę. Jak dowiedziało się Mundo Deportivo, przedstawiciele COE odwiedzili Tello w jego domu w Sabadell o godzinie drugiej w południe w zeszłym tygodniu. Nie zastali jednak zawodnika i kazali mu się zgłosić do Clínica Teknon w Barcelonie, gdzie został poddany odpowiednim badaniom. 

 

Tello w ten sposób stracił chwilę ze swoich wakacji, ale w poniedziałek odzyskał ten czas i mógł spać dłużej niż reszta kolegów z kadry.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

Kursy na mecze FC Barcelony

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.