Pomeczowe wypowiedzi zawodników

Pomeczowe wypowiedzi zawodników

Kilku zawodników Barcelony wypowiedziało się na temat dzisiejszego meczu. Część z nich zrobiła to za pośrednictwem twittera.

 

Marc Bartra

 

„Czuliśmy się świetnie. Zagraliśmy na bardzo wysokim poziomie. Raja Atletic Club to dobry zespół. Na filmach widzieliśmy jak grają na wysokim poziomie, ale dzisiaj nie mieli żadnych szans. Gra poszła nam dobrze.”

 

„Zyskuję pewność gry krok po kroku. Występy z pierwszą drużyną mi pomagają. Co więcej gra u boku Mascherano i Daniego Alvesa jest fantastyczna. Dużo się uczę od Daniego.”


„Gra z Messim to marzenie każdego zawodnika rezerw. Z nim wszystko jest łatwiejsze. On jest najlepszym zawodnikiem na świecie. Nie mam słów. Nigdy nie widziałem tak ambitnego zawodnika.”


Sergi Gómez


„Tito nas zna i my wiemy, że każda minuta występu to szansa, aby dostać się do pierwszej drużyny. Dzisiejszej nocy czułem się świetnie, gdy mogłem pracować z pierwszym zespołem.”


„Tito rozmawiał z nami o dzisiejszym przeciwniku i powiedział, że nie będzie to łatwe spotkanie. Gdy mieli piłkę robili naprawdę świetną robotę. Potrafili przejąć inicjatywę od tyłu, a nawet dominowali przez pewną część meczu.”


Javier Mascherano


„Zagraliśmy wielki mecz. Teraz jest czas na powrót do hotelu i powrotu do Barcelony w niedzielę.”

 

Źródło: FCBarcelona.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB