25.03.2023, g. 20:45
Eliminacje Mistrzostw Europy (EURO 2024)
Hiszpania vs Norwegia
Do meczu pozostało:
0dn.8godz.35min.
11.33 X5.00 29.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Xavi: Pojadę do Brazylii w 2014, na pewno

Xavi: Pojadę do Brazylii w 2014, na pewno

Xavi wypowiedział się w strefie mieszanej na temat Mistrzostw Europy, spotkania z Włochami i o Mistrzostwach Świata w Brazylii w 2014 roku.


„Przeciwko Włochom pokazaliśmy najlepszą drużynę na Euro, zarówno indywidualnie, jak i zbiorow”, powiedział szczęśliwy Xavi owinięty w flagę Katalonii, gdy przechodził przez strefę mieszaną.

 

Pomocink FC Barcelony powiedział z dumą: „W końcu czułem, że daję dużo w grze zespołu, że uczestniczę w finale. Zagraliśmy wielki mecz, jestem bardzo szczęśliwy i dumny z tego jak wszystko się potoczyło”. Xavi nawiązał tutaj do swoich wcześniejszych słów (przed finałem Euro): „Chciałbym być bardziej zdecydowany w reprezentacij, w drużynie, na Euro”.

Katalończyk zaznaczył także jasno, że moim celem jest teraz zagranie na Mistrzostwach Świata w Brazylii w 2014 roku, czuję się dobrze fizycznie i jestem chętny do dalszej gry”.

 

Na końcu, Xavi nie ukrywał, że Myślę, że przewyższałem w tym mecz Andrea Pirlo, bezpośrednio i pośrednio, że utrzymywałem tempo przez cały mecz. To było mi potrzebne do gry w podobny sposób na tym turnieju. Jestem bardzo szczęśliwy dzięki temu wszystkiemu”.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

Kursy na mecze FC Barcelony

Elche - FC Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

02/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2012/07/xavi-pojade-do-brazylii-w-2014-na-pewno/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.