31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
18dn.1godz.38min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Abrines i Todorović zaprezentowani

Abrines i TodorovićDwóch młodych i perspektywicznych zawodników dołączyło do drużyny prowadzonej przez Xaviego Pascuala, a są to: Álex Abrines oraz Marko Todorović.

Álex Abrines (19 lat) i Marko Todorović (20 lat) zostali już zaprezentowani przez Ricarda Maxenchsa jako nowi gracze Barcelony Regal na sezon 2012/2013. Obaj koszykarze wyrazili ogromną radość z faktu, iż będą reprezentować barwy Blaugrany. Na konferencji prasowej był również obecny członek zarządu, Joan Bladé, oraz dyrektor sportowy, Joan Creus.

„Jestem bardzo szczęśliwy i podekscytowany faktem, iż dane mi jest grać w Barcelonie. Będę z siebie dawał 100%, żeby zdobywać trofea. Chcę również przekonać do siebie trenera i otrzymywać jak najwięcej minut na parkiecie”, powiedział Abrines. Z kolei Todorović wyjaśnia: „Uwielbiam drużyny, które potrafią utrzymać się na szczycie i nie mogłem zmarnować takiej okazji. Nie boję się, że mi się nie uda, ale wiem, że czeka mnie wiele pracy”.

„Najlepiej czuję się na pozycji niskiego skrzydłowego, ale mogę też grać jako rzucający obrońca. Moje zalety? Dobrze rozprowadzam piłkę, wysoko skaczę i świetnie się czuję na dystansie”, tak skomentował swoją osobę Abrines. Z kolei Todorović sądzi, iż: „Największą radość sprawia mi gra tyłem do kosza, ale mam trochę kłopotów z rzutami za trzy punkty”. Obaj zawodnicy przyznali również, że ich idolami są: Juan Carlos Navarro oraz Erazem Lorbek.

Źródło: FCBarcelona.com

mainXX:/2012/08/abrines-i-todorovic-zaprezentowani/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.