Anglia: 48 godzin do transferu Songa

Anglia: 48 godzin do transferu Songa

Jak informuje Daily Mirror w środowym wydaniu, „najbliższe 48 godzin będzie kluczowych” dla transferu Alexa Songa do FC Barcelony. Kameruńczyk jest brany pod uwagę, jako następca Seydou Keity, który odszedł do Chin.


Brytyjska gazeta twierdzi, że Arsenal Londyn nie otrzymał jeszcze oferty z FC Barcelony. Kataloński klub wciąż obserwuje sytuację na rynku transferowym. Alex Song ma 24 lata i umowę z Kanonierami do 2015 roku.

 

Jak można przyczytać w Dail Mirror, FC Barcelona chce sformalizować transfer, a w razie niepowodzenia skupić się na zakupie Daniela Aggera z Liverpoolu. W grę wchodzą także inne alternatywy. Arsenal Londyn żąda za pomocnika około 25 milionów euro, a kataloński klub chce zaoferować 13 milionów euro.

 

Arsène Wenger i jego piłkarze w Niemczech


Należy pamiętać, że wiceprezydent Josep Maria Bartomeu i dyrektor sportowy Andoni Zubizarreta udali się z pierwszą drużyną FC Barcelony na mini-toru do Göteborga, a potem do Bukaresztu. Zapewne tam będą śledzić poczynania na rynku transferowym. Tymczasem, Arsenal Londyn przebywa w Niemczech.

 

Puchar Narodów Afryki w 2013


Warto również pamiętać, że od 19 stycznia do 10 lutego będzie odbywał się Puchar Narodów Afryki. Kamerun zagra o swoją przepustkę do turnieju z Wyspą Zielonego Przylądka. Jeżeli drużyna Songa zakwalifikuje się do PNA, pomocnik nie będzie obecny przez miesiąc.

 

Źródło: MundoDeportivo.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB