31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
18dn.7godz.12min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Dos Santos najbliżej odejścia?

Dos Santos najbliżej odejścia?

Do tej pory mówiło się o odejściu Tello lub Afellaya, a okazuje się, że najbliżej opuszczenia Barcelony jest Jonathan Dos Santos, a zainteresowana nim jest Sevilla.


Meksykanin zrezygnował z występu na Igrzyskach Olimpijskich, gdzie dziś jego reprezentacja zmierzy się w finałowym starciu z Brazylijczykami. Na Camp Nou podejście do różnych spraw zawsze pozostanie niezmienne. Klub zawsze jest otwarty na wszelkie propozycje transferowe, ale do wczoraj nie wpłynęła żadna oferta.

 

Przyszłość niektórych graczy wciąż nie jest do końca znana. Zawodnik o ogromny potencjale, Ibrahim Afellay, od objęcia posady pierwszego trenera Barcelony przez Tito Vilanovę wiedział, jaka jest jego pozycja w klubie. Mimo tego zdecydował się zostać i walczyć o miejsce w składzie. Zainteresowanie Holendrem wykazał Arsenal Londyn, więc może się okazać, że Afellay będzie w pewien sposób powiązany z transferem Alexa Songa do stolicy Katalonii.

 

Kolejnym zawodnikiem, o którym było głośno tego lata, był Cristian Tello. Co ciekawe, on również był łączony z Kanonierami. Mundo Deportivo donosi, iż w przyszłym tygodniu przedstawiciel Tello, Josep Maria Orobitg, ma odbyć spotkanie z zarządem Barcelony. Niewykluczone, że młody skrzydłowy przedłuży kontrakt z Dumą Katalonii. Nie oznacza to jednak, że Tello będzie grał w tym sezonie w Barcelonie. Może zostać wypożyczony, gdyż Tito Vilanova nie znalazł dla niego miejsca w pierwszej drużynie.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

mainXX:/2012/08/dos-santos-najblizej-odejscia/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.