18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
53dn.2godz.28min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Fantastyczny presezon Barçy B

Fantastyczny presezon Barçy B

Podopieczni Eusebio Sacristána kontynuują swoją znakomitą passę podczas sezonu przygotowawczego i pozostają niepokonani.


Wczoraj została pokonana drużyna Huddersfield (2:0), a Barcelona B do tej pory odniosła dwa zwycięstwa i jeden remis, a do tego nie straciła jeszcze gola. Wczorajsze spotkanie było również okazją do debiutu dla dwóch nowych graczy: Luisa Alberto oraz Sergio Juste.

 

Wczorajsze zwycięstwo z pewnością spowoduje, iż jeszcze bardziej poprawią się morale w zespole. Po meczu Sergi Gómez powiedział: „Drużyna zagrała na bardzo wysokim poziomie. Zarówno w pierwszej, jak i w drugiej połowie. Czujemy się świetnie”. Jak do tej pory Barça B pokonała Las Palmas oraz Huddersfield, a także zremisowała z Logroñés. Warto odnotować, że w tych trzech meczach drużyna zachowała czyste konto.

 

W pojedynku przeciwko angielskiemu zespołowi zadebiutowało dwóch nowych zawodników. Luis Alberto zagrał całą drugą połowę i zapoczątkował akcję, po której gola zdobył – drugi nabytek Barcelony B – Sergio Araujo. Po meczu, były zawodnik Sevilli powiedział: „Czuję się komfortowo wśród moich nowych kolegów. Są bardzo dobrymi zawodnikami i wtedy wszystko na boisku jest dużo łatwiejsze”. Sergio Juste pojawił się na murawie kwadrans przed końcem spotkania. Zawodnik po meczu wyraził swoje ogromne zadowolenie z debiutu. „Jestem szczęśliwy, że mogłem zagrać nawet te 15 minut. Cieszę się z debiutu, no i oczywiście z tego, że wygraliśmy”.

 

Sergio Araujo również grał przez całą drugą połowę i zdobył gola, który przypieczętował zwycięstwo Barcelony B. Argentyński skrzydłowy, który jest wypożyczony z Boca Juniors, szybko się zaadaptował do nowego otoczenia i podziękował kolegom za ciepłe powitanie. „Chcę podziękować wszystkim za wsparcie, którego mi udzielili, odkąd przybyłem do Barcelony. Jestem zadowolony, ponieważ zagraliśmy bardzo dobrze, ale ciągle będziemy nad sobą pracować i mamy nadzieję, że to zaprocentuje”, zakończył.

 

Źródło: FCBarcelona.com

mainXX:/2012/08/fantastyczny-presezon-barcy-b/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.