Girona FC vs FC Barcelona
2dn.5godz.46min.
12.70 X3.75 22.40 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

FC Barcelona Femenino wygrywa Puchar Katalonii

Piłkarki FC Barcelony pokonały Espanyol w serii rzutów karnych i zdobyły Puchar Katalonii. Po 90 minutach był jednobramkowy remis.

Espanyol szybko wyszedł na prowadzenie, bo już w 5. minucie spotkania gola zdobyła Mari Paz. Barça od tego momentu zaczęła naciskać na rywala, ale do przerwy nie zdołała doprowadzić do wyrównania.

Gola na wagę dogrywki zdobyła w 46. minucie meczu Olga. FC Barcelona Femenino mogła wygrać w regulaminowych 90 minutach, ale albo na przeszkodzie stawała bramkarka Papużek albo poprzeczka czy słupek.

Po zakończeniu spotkania, odbyła się seria rzutów karnych, w której lepsze okazały się piłkarki Xaviego Llorensa (8-7) i to one podniosły w górę Puchar Katalonii.

Espanyol 1-1 FC Barcelona (7-8)

1-0, Mari Paz (5’);

1-1, Olga  (46’).

Espanyol: Mariajo, Núria, Torrejón, Vanesa, Sònia, Débora, Sílvia, Sara, Sandra, Brenda i Maria Paz. Zmiany: Andrea, Sara, Lara, Eli Alba, Clàudia, Mireia

FC Barcelona: Laura, Laura G., Marta Unzue, Melisa, Melani, Miriam, Virginia, Vicky, Marta, Sònia i Alexia. Zmiany: Kentia, Esther, Ani, Gema, Laura, Càrol, Olga

Źródło: FCBarcelona.cat

04/05/2024 18:30