01.12.2022, g. 20:00
Mistrzostwa Świata Katar 2022
Japonia vs Hiszpania
Do meczu pozostało:
0dn.12godz.56min.
18.50 X4.50 21.40 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Inter Mediolan po Afellaya

Ibrahim AfellayJak głoszą informacje pojawiające się wczoraj we Włoszech, Inter Mediolan jest zainteresowany wypożyczeniem Ibrahima Afellaya, do tego stopnia, że mówiono nawet o „bardzo gorącym” przebiegu transakcji.


FC Barcelona potwierdziła informacje dla Mundo Deportivo, że zainteresowanie holenderskim piłkarzem przez Inter Mediolan w ostatnich dniach dramatycznie wzrosło do tego stopnia, że w biurach na Camp Nou trwa nadal operacja transferu.

 

Jednak inny transfer, a raczej wymiana na linii Milan – Inter (Cassano – Pazzini), spowodowała, że spowolniły się znacznie negocjacje pomiędzy FC Barceloną a klubem Morattiego. Kataloński klub nie zamierza zamykać drzwi do zakończenia operacji wypożyczenia Afellaya, ale interpretowane jest, że przyjazd Cassano do Nerazzurrich osłabiło zainteresowanie Ibim.

 

Jeżeli wczoraj nie było, aż tak wielkiego zainteresowania ze strony mediolańskiego klubu, to tylko dlatego, że kończył on finalizować transakcje z AC Milanem oraz transfer Longo z Espanyolu. Być może po tym wszystkim, Inter powróci do negocjacji z FC Barceloną.

 

Zenit – ostatni zainteresowany


Ibrahimem Afellayem interesuje się wiele klubów, więc wydaje się tylko kwestią czasu jego wypożyczenie. Wśród najbardziej chętnych do pozyskania jego są: Lille, Borussia Dortmund, Schalke 04, Arsenal i Liverpool. Ostatnim zainteresowanym jest rosyjski Zenit, którego chęci potwierdził sam trener, Luciano Spalletti.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

 

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Espanyol Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

31/12/2022 / 20:00

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

Newsletter

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.