01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19396dn.-18godz.-17min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Konferencja prasowa Jordiego Alby

Konferencja prasowa Jordiego Alby

Przed wieczornym spotkaniem z Dinamo Bukareszt (19:15) odbyła się konferencja prasowa z udziałem dwóch zawodników FC Barcelony. Jednym z nich był nowy lewy obrońca katalońskiego klubu, Jordi Alba.


Nowy piłkarz FC Barcelony wypowiadał się ze skromnością i jest świadom konkurencji, jaka ma miejsce w drużynie Tito Vilanovy: „Będę ciężko pracował, aby grać jak najwięcej. Chociaż dostałem się do klubu, będzie bardzo trudno dostać się teraz do jedenastki. Przyszedłem tutaj, aby nauczyć się wielu rzeczy i jestem dumny z tego”.

 

Obrońca wyjaśnił, że jest w doskonałej kondycji przed sobotnim spotkaniem i wypowiedział się na temat swojego braku na liście powołanych do reprezentacji Hiszpanii na mecz z Portoryko. „Selekcjoner tworzy listę i to on decyduje. Grałem w reprezentacji na Igrzyskach Olimpijskich (oraz na Mistrzostwach Europy – przyp. red.) i teraz już nie mogę, chcę skupić się na pracy dla mojego klubu”.

 

Wielkimi krokami zbliża się debiut Jordiego Alby w La Liga oraz w Superpucharze Hiszpanii w barwach FC Barcelony. Katalończyk powiedział: „Mam nadzieję, że możemy wygrać nasz pierwszy tytuł”.

 

Źródło: FCBarcelona.cat

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2012/08/konferencja-prasowa-jordiego-alby2/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.