04.06.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Celta Vigo vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
0dn.0godz.41min.
12.55 X3.80 22.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Konferencja prasowa José Manuela Pinto

Konferencja prasowa José Manuela Pinto

Przed wieczornym spotkaniem z Dinamo Bukareszt (19:15) odbyła się konferencja prasowa z udziałem dwóch zawodników FC Barcelony. Jednym z nich był bramkarz katalońskiego klubu, José Manuel Pinto.


José Manuel Pinto wypowiadał się na temat przejścia drużyny z ery Pepa Guardioli do ery Tito Vilanovy. „Ważne jest, abyśmy zachowali filary, pewne niuanse, zarówno w zakresie treningów, jak i spotkań. Widzę, że jest bardzo zaangażowany, chce pracować i jest bardzo podekscytowany, a to jest zaraźliwe”, powiedział rezerwowy portero FC Barcelony.

 

Jeśli chodzi o mecz z Dinamo Bukareszt, był przekonany: „Chcemy, aby kibice byli świadkami spektaklu, a my kontynuujemy nasze przygotowania”. Po czym dodał: „W Rumunii poziom jest coraz bardziej wymagający, wiemy, że drużyny są coraz silniejsze”.

 

Na końcu, José Manuel Pinto, który został bohaterem rzutów karnych w spotkaniach z PSG i Manchesterem United, ujawnił swój sekret skutecznej obrony jdenastek: „Współczynnik szczęścia gra dużą rolę. Również analizuję, jak grają piłkarze”.

 

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2012/08/konferencja-prasowa-jose-manuela-pinto/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.