28.03.2023, g. 20:45
Eliminacje Mistrzostw Europy (EURO 2024)
Szkocja vs Hiszpania
Do meczu pozostało:
2dn.21godz.50min.
15.25 X3.60 21.67 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lennon: Wszystko może się zdarzyć

Lennon: Wszystko może się zdarzyć

Jednym z rywali FC Barcelony w fazie grupowej Ligi Mistrzów jest Celtic Glasgow. W środowisku szkockiego klubu przyznaje się, że Barça jest faworytem nie tyle do wygrania samej grupy, co do zwycięstwa w Lidze Mistrzów.

Celtic nie rezygnuj jednak z niczego w fazie grupowej. Jego trener, Neil Lennon, mówi, że „wszystko jest możliwe”. Nikt nie ma złudzeń, że Barcelona będzie zmierzała po pierwsze miejsce w grupie, jednak wszystko może wydarzyć się jeśli chodzi o dalszy układ tabeli, gdzie o drugie miejsce walczyć będą Celtic, Spartak i Benfica.

„Możecie mówić, że gadam od rzeczy, ale dlaczego mamy tylko walczyć o trzecie miejsce? Uważam, że Benfica i Spartak są silni, ale wszystko może się zdarzyć, zwłaszcza jeśli dobrze rozpoczniemy turniej”, wyjaśnia Lennon. Ale tak, wszystko zmienia się jeśli mówi się o Barcelonie: „Są faworytami do wygrania Ligi Mistrzów. Gramy z nimi często i wiemy, że mają najlepsze indywidualności na świecie. To będzie dla nas wielki mecz”.

Źródło: Sport.es

{js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=”//platform.twitter.com/widgets.js”;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,”script”,”twitter-wjs”);

Kursy na mecze FC Barcelony

Elche - FC Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

02/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2012/08/lennon-wszystko-moze-sie-zdarzyc/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.