31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
18dn.1godz.40min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Mascherano: Nie zapominajcie, że to my wygraliśmy

MascheranoJavier Mascherano czuł niedosyt po spotkaniu z Realem Madryt na Camp Nou, ale mimo to był zadowolony z gry drużyny oraz z wyniku osiągniętego przed rewanżem w stolicy Hiszpanii.


Widząc to, co zrobiliśmy na boisku to trochę szkoda, ale jesteśmy zadowoleni z efektu końcowego”, powiedział po spotkaniu Mascherano i dodał: „Nie możemy zapomnieć, że wygraliśmy i że możemy pokonać wspaniały zespół. Teraz wszystko zależy od nas tam i możemy zdobyć tytuł”.

 

„Patrząc na wynik, byliśmy tą drużyną, która prowadziła grę i to jest ważne. Musimy utrzymać naszą tożsamość i być sobą”, kontynuował Argentyńczyk. „To jest początek sezonu, a te mecze są bardzo wymagające fizycznie i psychicznie, ale wierzę, że zrobiliśmy dobrą robotę. Wygraliśmy i to jest to, co chcieliśmy osiągnąć”, dodał.

 

Na koniec wypowiedział się na temat rywalizacji w środku obrony pomiędzy nim a Piqué i Puyolem: „Łatwo jest grać obok Gerarda i Carlesa, są najlepszymi obrońcami na świecie. Staram się robić wszystko, jak najlepiej, aby brak Puyola był, jak najmniej odczuwalny”.

 

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2012/08/mascherano-nie-zapominajcie-ze-to-my-wygralismy/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.