18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
57dn.12godz.22min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Montanier: Wszystko jest możliwe

Montanier: Wszystko jest możliwe

Szkoleniowiec najbliższego rywala FC Barcelony w La Liga jest optymistycznie nastawiony do potyczki z Dumą Katalonii. Bramkarz Claudio Bravo stwierdził, że nie boi się Messiego: „koszmary mam tylko w nocy”.

 

Dla Philippe Montaniera będzie to już drugi sezon na stanowisku trenera Realu Sociedad. Już na początek sezonu jego zespół uda się na Camp Nou. „W tej grze jest wszystko możliwe. Będziemy grać na miarę naszych możliwości, aby wywieźć dobry wynik, korzystając z nadarzających się okazji”, powiedział na wczorajszej konferencji prasowej.

 

Montanier jest jednak przekonany, że „Barcelona ma zamiar zdominować grę za sprawą posiadania piłki oraz zespołowości, która cechuje tę drużynę”. Ponadto podkreślił, że będzie to oficjalny debiut Tito Vilanovy na stanowisku trenera FC Barcelony. „To pierwszy mecz Tito w domu, także będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony”.

 

Szkoleniowiec Realu Sociedad przyznał, iż jego zespół jest nieco lepszy niż w ubiegłym roku dzięki przybyciu José Ángela z AS Romy (był w kręgu zainteresowań FC Barcelony) oraz pozostaniu najlepszego strzelca drużyny Carlosa Veli.

 

Chilijski bramkarz gości Claudio Bravo zapytany o Leo Messiego odpowiedział: „koszmary mam tylko w nocy”. Jednak czy tak będzie naprawdę dowiemy się już jutro.

 

Źródło: MundoDeportivo.comKursy na mecze FC Barcelony

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2012/08/montanier-wszystko-jest-mozliwe/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.