29.05.2022, g. 23:00
WNBA
Minnesota Lynx vs Los Angeles Sparks
Do meczu pozostało:
0dn.16godz.42min.
13.95 X0.00 21.25 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Możliwe zmiany na mecz z Osasuną

Możliwe zmiany na mecz z Osasuną

Jaki skład na spotkanie z Osasuną przewiduje kataloński Sport? Jego zdaniem możemy być pewni występu Puyola od pierwszej minuty, a w przyszłym tygodniu będziemy mogli spodziewać się kolejnych dwóch znaczących zmian.

Na El Sadar dojdzie do rotacji. Przed tygodniem Tito już zapowiadał, że będzie chciał korzystać z głębokości swojego składu aby jak najlepiej dopasować go do niezwykle przepełnionego meczami terminarza już na początku sezonu. A jak mówi tak robi, w dzisiejszym meczu z Osasuną możemy spodziewać się różnych zmian w wyjściowej jedenastce. Tą najważniejszą będzie powrót Carlesa Puyola na środek obrony. Kapitan jest już w świetnym stanie, a sam trener także to sugerował: „Dobrze radził sobie na dwóch ostatnich treningach i wczoraj powiedział mi, że jest gotowy. Porozmawiamy jeszcze przed meczem, ale może już grać”, powiedział Vilanova.

Prawdopodobny powrót Puyola do składu spowoduje konieczność odesłania na ławkę rezerwowych jednego z obecnych obrońców. Wydaje się, że może spotkać to Gerarda Piqué, na którego Tito Vilanova będzie mógł postawić w rewanżowym meczu na Santiago Bernabéu.

Duży wysiłek włożony w pierwszy mecz z Realem Madyt będzie miał także wpływ na wygląd innych formacji zespołu. Cesc ma wszystko aby móc wystąpić w meczu na El Sadar, ale nie wiadomo jeszcze czy zagra w środku pola czy będzie jednym z trójki atakujących. Zmęczenie po meczu z Madrytem odczuwa na pewno Alexis Sánchez, ale prawda jest taka, że na chwilę obecną jest on najsłabszym punktem naszego ataku. Pedro i Messi – ta dwójka powinna zagrać z Osasuną od początku.

Źródło: Sport.es

{js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=”//platform.twitter.com/widgets.js”;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,”script”,”twitter-wjs”);

Kursy na mecze FC Barcelony

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.