04.10.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Porto vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.20godz.23min.
14.00 X3.75 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pep Guardiola rozpoczyna urlop w Nowym Jorku

Pep Guardiola rozpoczyna urlop w Nowym Jorku

Pep Guardiola udał się we wtorek do Nowego Jorku razem z żoną Cristiną Serrą i dziećmi Marią, Màriusem i Valentiną. Zgodnie z tym, co oświadczył, odchodząc z FC Barcelony, Katalończyk rozpoczyna właśnie rok przerwy od futbolu, który spędzi razem z rodziną w Stanach Zjednoczonych.

Były trener Barçy udał się do Nowego Jorku już w lipcu aby zamknąć kwestię nowego domu dla swojej rodziny, a także załatwić sprawy związane ze znalezieniem odpowiednich szkół dla jego dzieci.

Pomimo znacznej odległości, Pep będzie w stałym kontakcie ze swoim agentem, Josepem Marią Orobitgiem, za pośrednictwem którego będzie zapoznawał się z ofertami pracy na sezon 2013/2014. Mimo że Guardiola przebywa już w Nowym Jorku, to stale możemy dowiadywać się o łączeniu go z coraz innymi zespołami: od tych z największych lig europejskich, jak Serie A i Premier League, przez reprezentację Rosji, z której wyszła zawrotna oferta jeszcze przed Euro 2012, do reprezentacji Brazylii, w której chcianoby Guardiolę na stanowisku selekcjonera po porażce w finale na Igrzyskach Olimpijskich.

Źródło: Mundo Deportivo

mainXX:/2012/08/pep-guardiola-rozpoczyna-urlop-w-nowym-jorku/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.