28.01.2023, g. 16:15
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Girona FC vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
0dn.23godz.57min.
15.50 X4.20 21.53 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rooney gotowy na mecz z FC Barceloną

Rooney gotowy na mecz z FC Barceloną

Jednym z głównych piłkarzy starcia, pomiędzy Manchesterem United i FC Barceloną, będzie Wayne Rooney, który jest szczególnie zmotywowany przed środowym spotkaniem.


To jest presezon i spotkanie towarzyskie, ale nawet mimo to, mecz FC Barcelony z Manchesterem United ma szczególne znaczenie. Reprezentant Anglii, Wayne Rooney, nie potrzebuje innej motywacji przed jutrzejszym starciem. „To coś fantastycznego grać w wielkich spotkaniach. Do takich na pewno można zaliczyć mecz z FC Barceloną”, powiedział zawodnik we wtorek na konferencji prasowej.

 

Rooney jest pewny, że będzie to świetny mecz, ale nie bedzie ciążyła presja wyniku na piłkarzach. Warto zaznaczyć, że o ile w ostatnich spotkaniach oficjalnych pomiędzy obiema drużynami górą była ekipa z Katalonii, to w towarzyskich bywało dokładnie odwrotnie. „To wszystko jest częścią naszego presezonu i musimy mieć pewność, że to, co robimy jest dobre. Teraz chcemy cieszyć się tym spotkaniem i kontynuować nasze przygotowania w obliczu pierwszego spotkania w lidze”, dodał.

 

Po grze dla reprezentacji Anglii w Mistrzostwach Europy, Rooney wrócił do treningów z Manchesterem United, ale później niż jego pozostali koledzy (tak też miało miejsce w FC Barcelonie). Zawodnik miał mniej czasu na przygotowania, ale wydaje się, że znajdzie się w wyjściowej jedenastce. „Trenuję od około dwóch tygodni i bardzo ciężko pracuję. Robię wszystko bardzo dobrze i jestem gotowy do gry”, stwierdził napastnik.

 

Źródło: Sport.es

 

mainXX:/2012/08/rooney-gotowy-na-mecz-z-fc-barcelona/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.