Siedmiu z FC Barcelony w Nike The Chance

Siedmiu z FC Barcelony w Nike The Chance

W tym tygodniu odbędzie się obóz szkoleniowy organizowany przez Nike w ramach The Chance w Ciutat Esporiva, a 25 sierpnia zostaną wyłonieni zwycięzcy na Miniestadi.


Siedmiu piłkarzy FC Barcelony – Piqué, Iniesta, Thiago, Busquets, Adriano i Mascherano obserwowało pierwszy trening Nike The Chance w poniedziałkowy poranek w Ciutat Esportiva. The Chance jest to inicjatywa, która ma na celu znalezienie najbardziej obiecujących młodych piłkarzy. W Ciutat Esportiva zgromadziło się 100 młodych ludzi na pierwszej sesji tygodnia.

 

W sobotę, zostanie wyłonionych 16 zawodników, którzy będą trenować w najlepszych młodzieżowych drużynach piłkarskich świata pod czujnym okiem profesjonalnych trenerów i dobrze znanych skautów. Jeśli piłkarz da radę zaimponować, może mu zostać zaoferowany profesjonalny kontrakt.

Młodzież będzie trenować w Ciutat Esportiva Joan Gamper tym tygodniu, a zagrają w finale w sobotę na Miniestadi. 16 finalistów zostanie ogłoszonych po finale.

Kopiąc piłkę z adeptami

Siedmiu piłkarzy FC Barcelony dołączyło do sześciu grup zawodników Nike, którzy byli rozłożeni na dwóch boiskach w Ciutat Esportiva. Piłkarze katalońskiej drużyny, oprócz gry w piłkę i pozowania do zdjęć z młodzieżą, dali przyszłym gwiazdom piłki nożnej trochę porad o tym, jak odnieść sukces w świecie futbolu.

W Nike The Chance bierze udział 100 osób z 55 różnych krajów. Wśród nich znajduje się dwóch Katalończyków: jeden z Barcelony, a drugi z Badalony.

 

Źródło: FCBarcelon.cat


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB