04.06.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Celta Vigo vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
0dn.2godz.39min.
12.55 X3.80 22.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Song: Chcę walczyć o miejsce w zespole

Song: Chcę walczyć o miejsce w zespole

Po podpisaniu kontraktu z klubem Kameruńczyk Alex Song wypowiedział swoje pierwsze słowa, jako zawodnik Barçy.

 

„Jestem bardzo szczęśliwy, że tu jestem. Barça to najlepszy zespół na świecie. Teraz jestem jego częścią. Zawsze chciałem grać dla Barcelony i razem z najlepszymi piłkarzami na świecie, jak Cesc Fàbregas, Messi, Iniesta… Jestem bardzo szczęśliwy z tego powodu. To wielki dzień dla mnie i mojej rodziny”, powiedział pomocnik.

 

Z Ceskiem Fàbregasem występował wcześniej w Arsenalu Londyn i jak sam przyznaje, dobrze jest mieć przyjaciela w zespole: „Znam Ceska bardzo dobrze, powiedział mi już trochę jak wygląda życie w Barcelonie. Myślę, że bardzo mi pomoże. Dobrze jest mieć przyjaciela w zespole”.

 

Kameruńczyk twierdzi, że nie rozmawiał jeszcze z Tito Vilanovą, ale będzie mógł to uczynić wieczorem. „Nie rozmawiałem z Tito, ale rozmawiałem z prezydentem i Andonim Zubizarretą. Mam duże nadzieje, że uda mi się porozmawiać z nim dziś wieczorem. Będę bardzo szczęśliwy, jak rozpocznę już swoją pracę”, dodał.

 

„Chcę wywalczyć sobie miejsce w zespole. Myślę, że drużyna jest silna, ponieważ zdobyła już wszystko i dalej chce wygrywać. Będę dawał z siebie wszystko na treningach”, oświadczył.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

mainXX:/2012/08/song-chce-walczyc-o-miejsce-w-zespole/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.