Song tymczasowo z „25”

Song tymczasowo z „25”

Nowy pomocnik FC Barcelony, Alex Song, który już dziś zostanie zaprezentowany na Camp Nou przed spotkaniem z Sampdorią o Trofeum Gampera, otrzymał wstępnie numer 25 na koszulce. Wszystko może zmienić się do 31 sierpnia.


Kameruńczyk w Arsenalu Londyn nosił „17”, jak tłumaczył jest to liczba jego sióstr. FC Barcelonie „17” należy jednak do Pedro. Na koszulce oprócz nazwiska, pomocnik będzie miał też pierwszą literę swojego imienia (A. Song).

 

W presezonie „25” dostał Marc Muniesa, ale już w pierwszym spotkaniu towarzyskim z HSV doznał kontuzji, która wykluczyła go z gry na minimalnie pół roku. Do tego momentu ten numer będzie wolny, a nie wiadomo, czy i obrońca nie zostanie cofnięty do drużyny rezerw.

 

Wczoraj po spotkaniu z Realem Sociedad, Andoni Zubizarreta powiedział, że klub pracuje nad transferami niektórych zawodników FC Barcelony. Wśród kandydatów od odejścia jest trójka piłkarzy, więc do 31 sierpnia ich numery mogą zwolnić się. Mowa tutaj o: „20” Ibrahima Afellaya, „12” Jonathana dos Santosa i „24” Andreu Fontàsa.

 

 

Źródło: MundoDeportivo.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB