31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
18dn.3godz.37min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Spotkanie w sprawie przyszłości Tello

Spotkanie w sprawie przyszłości Tello

Josep Maria Orobitg, przedstawiciel Cristiana Tello, pojawi się w przyszłym tygodniu w biurach FC Barcelony, aby porozmawiać z dyrektorem sportowym, Andonim Zubizarretą, na temat przyszłości skrzydłowego.


Barça otrzymała kilka propozycji sprzedaży, ale do tej pory odrzucała je regularnie. Teraz jest czas, aby odnowić kontrakt z piłkarzem i zadecydować o jego przyszłości. Wszystko zależy od tego, czy zawodnik akceptuje rolę piłkarza rezerw i otrzymywanie szans na grę w pierwszej drużynie, czy chce odejść.

 

Kontrakt Tello kończy się 30 czerwca 2013 roku, ale Tito Vilanova nie ma miejsca dla utalentowanego skrzydłowego w pierwszej drużynie, dlatego podjęto deczyję, że zawodnik będzie kontynuował pracę w FC Barcelonie B. Priorytem zawodnika jest pozostanie w katalońskim klubie i walka o miejsce w kadrze.

 

Jest przekonany, że nawet jeżeli pozostanie w drużynie B, będzie otrzymywał odpowiednią ilość szans na grę w ekipie Tito. Cristian ma do rozważenia kilka ofert transferowych, a wśród nich są Atlético Madryt, Liverpool oraz dwa inne kluby z Premier League.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

mainXX:/2012/08/spotkanie-w-sprawie-przyszlosci-tello/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.