04.06.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Celta Vigo vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
0dn.2godz.6min.
12.55 X3.80 22.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Thiago wraca do treningów z zespołem

Thiago wraca do treningów z zespołem

W dzisiejszym treningu zespół odzyskiwał siły po meczu z Osasuną i przygotowywał się na starcie z Realem Madryt. W treningu wzięli udział Masip i Tello z Barcelony B oraz Thiago Alcántara, po raz pierwszy od wielu dni.

Nie ma czasu na odpoczynek i po zwycięstwie 1-2 w Pampelunie po dwóch bramkach Messiego, pierwszy zespół Barçy powrócił w poniedziałkowe przedpołudnie do treningów, których głównym celem jest przygotowanie do meczu w Superpucharze Hiszpanii z Realem Madryt, który odbędzie się w środę na Santiago Bernabéu. Po raz pierwszy w tym sezonie udział w treningu z zespołem wziął Thiago Alcántara.

Wczorajsza jedenastka odzyskuje siły

Jak zawsze w treningu odbywającym się dzień po meczu, zawodnicy tworzący wyjściowy skład z meczu przeciwko Osasunie skupili się dziś głównie na odzyskaniu sił. W tym celu Sergio Busquets, Andrés Iniesta i Gerard Piqué ćwiczyli w odosobnieniu na siłowni. W treningu z pierwszym zespołem wzięło udział dwóch zawodnikó Barçy B: Masip i Tello.

Jednak bez wątpienia najlepszą wiadomością z dzisiejszego treningu, który odbył się rano w Ciutat Esportiva Joan Gamper, jest obecność Thiago Alcántary, który po raz pierwszy trenował razem z kolegami pod okiem Tito Vilanovy. Wcześniej zawodnik odbywał indywidualne treningi.

Przypomnijmy, że pomocnik ubiegły sezon zakończył urazem prawej kości piszczelowej, którego doznał w finałowym meczu Copa del Rey z Athletic Bilbao. Kontuzja ta nie pozwoliła mu na udział w Igrzyskach Olimpijskich rozgrywanych w Londynie.

Źródło: FCBarcelona.cat

{js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=”//platform.twitter.com/widgets.js”;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,”script”,”twitter-wjs”);

mainXX:/2012/08/thiago-wraca-do-treningow-z-zespolem/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.