01.12.2022, g. 20:00
Mistrzostwa Świata Katar 2022
Japonia vs Hiszpania
Do meczu pozostało:
3dn.1godz.20min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Tito: Postaramy się przedłużyć cykl

Tito: Postaramy się przedłużyć cykl

Szkoleniowiec Barçy był zadowolony z występu swojej drużyny, ale ostrzegał przed trudnościami, jakie mogą spotkać jego zespół.

Dla Tito Vilanovy sobotnie spotkanie przeciwko PSG było dobrym egzaminem. Trener ostrzega jednak, że: „Cykl zwycięskiej drużyny w piłce nożnej trwa cztery lub pięć lat. Cztery lata już za nami, spróbujemy to przedłużyć”, powiedział.

Szkoleniowiec wyjaśnił też, że „celem było to, aby piłkarze, którzy trenują od trzech tygodni otrzymali więcej czasu na boisku, a ci którzy dopiero wrócili do treningów, mniej. Messi? Dał mi znak, że czuje się dobrze, więc go nie zmieniłem”.

Tito podobała się również praca, wykonywana przez kapitana zespołu – Carlesa Puyola. Na temat meczów przedsezonowych powiedział natomiast: „Wolę wymagający presezon”. Kolejnym istotnym tematem, poruszonym podczas konferencji był transfer Neymara: „O ile wiem, nic nie mówiłem o Neymarze. To prasa mówi o Neymarze”.

Vilanova podkreślił także pozytywny wpływ obecności Abidala na resztę zespołu i wyraził swoje zaskoczenie słowami lekarzy, którzy powiedzieli, że Villa może wrócić do gry.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Espanyol Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

31/12/2022 / 20:00

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

Newsletter

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.