01.01.1970, g. 00:00
vs
Do meczu pozostało:
-19138dn.-5godz.-31min.
1 X 2 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Transfer Songa bez udziału Tello i Afellaya

Transfer Songa bez udziału Tello i Afellaya

Jak już informowaliśmy, wiceprezydent FC Barcelony, Josep Maria Bartomeu, był w Londynie, gdzie negocjował z Arsenalem transfer Alexa Songa. Wydaje się, że operacja ta może zamknąć się w ciągu najbliższych dni, a może i godzin.


Bartomeu podróżował do Londynu z dyrektorem do spraw piłki nożnej, Raülem Sanllehím. Obaj byli w stałym kontakcie z prezydentem Sandro Rosellem, który był informowany na bieżąco o przebiegu negocjacji. FC Barcelona proponuje za zawodnika 15 milionów euro, a Arsenal chce otrzymać o trzy miliony więcej. Wydaje się, że transakcja może zamknąć się w około 16 milionach euro.

 

Wiele mówiło się na temat tego, że kartą przetargową ma być któryś z piłkarzy katalońskiego klubu. Jak informuje RAC1, na pewno nie będą to Ibrahim Afellay oraz Cristian Tello, który zostaje w FC Barcelonie i zamierza przedłużyć umowę z klubem.

 

Alex Song zgodził się na pięcioletni kontrakt oraz na zarobki prawie pięć milionów euro rocznie. Jak informuje The National, Wenger pogodził się już z odejściem Kameruńczyka, a teraz chce tylko uzyskać, jak najwięcej z jego sprzedaży.

 

Źródło: Sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.