35.9 milionów zysku w sezonie 2012/13

Toni Freixa ogłosił we wtorek, iż FC Barcelona oczekuje w tym roku 470 milionów euro przychodów i 427.9 milionów wydatków.

 

Rzecznik Dumy Katalonii ogłosił, że zarząd zatwierdził budżet z przychodami na poziomie 470 milionów euro i wydatkami w wysokości 427.9 milionów za sezon 2012/13. Czysty zysk ma wynieść 35.9 milionów euro. Przypomnijmy, że sezon 2011/12 zakończył się rekordowym zyskiem w wysokości 48.8 milionów euro.

 

Ponadto Toni Freixa poinformował, iż Zgromadzenie Delegatów odbędzie się w sobotę 22 września (wówczas na Camp Nou będzie rozgrywany mecz z Granadą). Na nim zostanie zaprezentowany plan strategiczny dla kilku nadchodzących sezonów. Poza tym zostanie przeprowadzone referendum w sprawie przyszłości stadionu Camp Nou.

 

„Chcemy, aby delegaci wzięli udział w referendum, po nim poprosimy wszystkich członków o opinię w tej sprawie”, powiedział rzecznik FC Barcelony.

 

Odnowienie sponsoringu

 

Freixa zakomunikował również, że klub odnowił kontrakty z dwoma sponsorami: Asistencia Sanitaria (do 30 czerwca 2016 roku) oraz Turkish Airlines (do 30 czerwca 2015 roku).

 

Źródło: FCBarcelona.cat

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB