08.09.2023, g. 18:00
Eliminacje Mistrzostw Europy (EURO 2024)
Gruzja vs Hiszpania
Do meczu pozostało:
162dn.23godz.16min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Abidal przygotowuje swój presezon

Abidal przygotowuje swój presezon

Z każdym dniem potwierdzają się kolejne dobre wiadomości dotyczące stanu zdrowia Érica Abidala. Francuz powraca do zdrowia i czuje się na tyle pewnie, że chce skrócić maksymalnie swój czas powrotu na boisko.

 

Niecały miesiąc temu obrońca przyznawał, że chce wrócić do gry przed końcem grudnia. Wczoraj Xavi, człowiek, któremu nie można nie ufać, zapewniał, że zobaczymy jego kolegę na boisku pod koniec listopada lub najpóźniej na początku września. Czy będzie dane nam oglądać drugi spektakularny powrót tego sezonu?

W ciągu ostatnich dni specjalista od przygotowania fizycznego, Francesc Cos, przeprowadził różne badania, a wszystkie z nich dały pozytywne wyniki. Ciało Francuza ucierpiało przez chorobę jedynie w minimalnym stopniu, a stan jego zdrowia znacznie się poprawił.

Sztaby medyczne Barçy oraz szpitala Clínic, w porozumieniu z trenerami Barcelony, zostały zmuszone do zmiany przygotowanego początkowo planu treningowego Abidala. Cały harmonogram popsuł sam zawodnik, notując lepszy niż się spodziewano powrót do zdrowia. Teraz nikt już nie ukrywa faktu, że jego powrót może dojść do skutku w ciągu kilku tygodni, a podczas przerwy reprezentacyjnej francuski pomocnik może zamienić siłownię na murawę w Ciutat Esportiva. Jak zapewnia Sport, Abidal powoli przestawiać się będzie na nowy plan treningowy – swój mini presezon.

Źródło: Sport.es

{js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=”//platform.twitter.com/widgets.js”;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,”script”,”twitter-wjs”);

Kursy na mecze FC Barcelony

Elche - FC Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

02/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2012/09/abidal-przygotowuje-swoj-presezon/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.