31.05.2024, g. 02:00
Copa Libertadores
River Plate vs Deportivo Táchira FC
Do meczu pozostało:
0dn.10godz.1min.
11.11 X11.00 217.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Alexis kontuzjowany

Alexis kontuzjowany

Napastnik FC Barcelony wrócił dziś ze zgrupowania reprezentacji Chile i odczuwa dyskomfort w lewym udzie, nie zagra w następnym meczu ligowym z Getafe.


Jak informuje Sztab Medyczyny FC Barcelony, Alexis Sánchez wrócił ze zgrupowania reprezentacji Chile z dyskomfortem w lewym udzie. Dziś napastnik przeszedł testy medyczne, które wykazały niewielkie naderwanie mięśnia przywodziciela. Wiadomym jest, że na pewno nie zagra w spotkaniu z Getafe, a jego dostępność w kolejnych meczach zależy od rozwoju kontuzji i kolejnych badań.

 

Alexis zatem dołączył do Andrésa Iniesty, które rozegrał dwa spotkania dla reprezentacji Hiszpanii, podczas których nadwerężył mięsień przywodziciela w prawej nodze. Nie będzie mógł grać od 10 do 15 dni. Ponadto, nadal nie wiadomo, czy Jordi Alba będzie mógł zagrać w sobotę z Getafe, ponieważ ma grypę. Obrońca ma przejść badania w piątek, które określą jego dostępność.

 

Źródło: FCBarcelona.cat

{js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=”//platform.twitter.com/widgets.js”;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,”script”,”twitter-wjs”);

mainXX:/2012/09/alexis-kontuzjowany/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.