Barça B w poszukiwaniu trzeciego zwycięstwa z rzędu

Barça B w poszukiwaniu trzeciego zwycięstwa z rzędu

Barça B dziś o godzinie 18:00 zagra mecz z Ponferradiną, w którym będzie szukała swojego trzeciego zwycięstwa z rzędu. Wcześniej podopieczni Eusebio pokonali Sabadell u siebie i Guadalajarę, dziś znów grają na Mini Estadi.

Dzięki zdobytym sześciu punktom rezerwy FC Barcelony zajmują dobre dziewiąte miejsce w tabeli ligowej. Dzisiejszy rywal Barçy B, Ponferradina, po pierwszych czterech kolejkach zajmuje siedemnastą pozycję.

W tym meczu Eusebio będzie mógł liczyć na Sergi Roberto i Carlesa Planasa, którzy opuścili mecz z Guadalajarą ze względu na mecze w kadrze U-21. Po otrzymaniu zgody na grę do dyspozycji trenera będzie także Agostinho Cá. Z drugiej strony Eusebio nie będzie mógł liczyć na Deulofeu, który otrzymał powołanie na mecz pierwszej drużyny i razem z nią jest dziś w Madrycie.

Jeśli chodzi o innych zawodników, którzy nie będą mogli dziś zagrać, są to Sergi Gómez (zawieszony) oraz kontuzjowani Sergi Juste i Edgar Lé.

FC Barcelona kontynuuje politykę zachęcania wszystkich fanów do oglądania zmagań w Liga Adelante i cieszenia się umiejętnościami zawodników zespołu rezerw, dlatego też wszyscy socios mogą wejść na Mini Estadi za darmo po okazaniu swojej karty członkowskiej. Bezpłatne wejście na stadion uzyskają także dzieci do lat dwunastu, które są pod opieką osoby pełnoletniej.

Ponadto, wprowadzono także projekt Futbol ambs amics (futbol z przyjaciółmi), dzięki któremu każdy socio może kupić trzy bilety w cenie trzech euro za jeden na każdy dowolny mecz. Pozostali kibice wejściówki mogą nabyć w cenie pomiędzy 5 a 14 euro, a dzieci w wieku 8-12 lat wchodzą także za darmo, tak samo jak dzieci w wieku do lat 7, co obowiązuje zawsze.

Źródło: FCBarcelona.cat

 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB